Zein Obagi

EE | RU

ANTI-AGING

Zein ObagiPinguldab, tugevdab ja parandab lõtvunud naha välimust, kasutatakse kontuuri ja elastsuse kaotuse korral.

75 min / 135€

ROSACEA/SENSITIVE SKIN

Zein ObagiRosaatsea ja punetusega seotud sümptomite leevendamiseks.

75 min / 125€

ACNE CONTROL / OILY SKIN

Zein ObagiProtseduur “Akne ja rasuse läike kontroll” aitab puhastada nahka ja ennetada akne tekkimist. Näidustus: akne, rasune nahk, rosaatsea.

75 min / 120€

INVISAPEEL™ RESURFACING

Zein Obagi 1 kord nädalas, 5 protseduuri kuurKõikidele, ka tundliku ja nõrgenenud nahatüüpidele sobiv õrn koorimise protseduur, mis taaselustab tuhmi naha, täidab selle niiskusega ning vähendab pigmentatsiooni teket, aidates seeläbi kaasa naha ühtlasema jume tekkimisele.

75 min / 120€

STIMULATOR PEEL

Zein Obagi1 kord nädalas, 5 protseduuri kuur Pindmine koorimine tuhmile ja karedale nahale, et stimuleerida naharakkude uuenemist ja taaselustamist.

75 min / 120€

BRIGHTENING SKIN

Zein Obagi
Protseduur “Naha helendamine” on suunatud pigmentatsiooni ja hüperpigmentatsiooni probleemide lahendamisele, ühtlustab jumet ning annab nahale loomuliku sära..

75 min / 120€

ULTRAHYDRATE

Zein ObagiEriti niisutav hooldus, mis on spetsiaalselt loodud kuivale, dehüdreeritud nahale, et taastada niiskustaset ning pakkuda rahustavat, jahutavat ja pehmendavat mugavustunnet.

75min / 125€

3-STEP PEEL

Zein Obagi
1 kord kuus kuni soovitud tulemuse saavutamiseni
Koorimisprotseduur nahale, millel on järgmised tunnused: akne, postakne ja pigmentatsioon, kahvatus, rasusus. Samuti vähendab kortse ning hoiab ära vananemise.

75 min / 195€

HAND RENEWAL

Zein ObagiKätenaha taastamise protseduur toidab ja niisutab karedat ning
tuhmunut nahka.

30 min / 100 €