Biologique Recherche

Kehahooldus

Gommage P50 Corps

Kehahooldusprogramm Biologique Recherche Gommage P50 Corps on mõeldud naha sügavpuhastamiseks samaaegse niisutamise ja õrna koorimisega. Kehahoolduse käigus kasutatakse tooteid, mis on välja töötatud Biologique Recherche labori poolt spetsiaalselt ja üksnes kehale, kombineerides neid eriliste massaažitehnikatega.

Tänu ülitõhusatele toimeainetele, mida Biologique Recherche puhastava nahahoolduse igas etapis kasutatakse, kooruvad surnud naharakud maha maksimaalselt võimalikul moel, aktiveerub toksiinide väljaviimine organismist, intensiivistub naha hingamisfunktsioon, marrasknahk on hoolduse järel sügavalt niisutatud ning taastunud. Soovitatakse kui puhastavat ja toniseerivat koorimishooldust Biologique Recherche kehahooldusprogrammide raames.

Intelligent Beauty – Biologique Recherche – Tallinn – Estonia

Toimeained:

Biologique Recherche Lotion P50 corps
Polü-, alfa- ja beetahüdroksühapete kompleks, nõgeseekstrakt, takjaekstrakt, mädarõikaekstrakt, sidruniekstrakt, piimhape, PP-vitamiin.
Biologique Recherche Gommage P50 corps
Pähklikoore tõmmis, alfa- ja beetahüdroksühapped, siidiekstrakt, hüaluroonhape, puuvillaõli, agraaniaõli, naturaalne küpressiõli, sidruniekstrakt, mesilaspiim, NMF.

Hoolduse toime:

puhastab, niisutab ja uuendab nahka,
reguleerib rasueritust,
parandab naha kvaliteeti ja ühtlustab jumet,
võimendab hiljem peale kantavate toodete toimet.

Kestus: 60 min

Intelligent Beauty – Biologique Recherche – Tallinn – Estonia

Intelligent Beauty Clinic

Kliinik asub Baltika kvartalis.
Tallinn, Eesti
Veerenni 24
info@intelligentbeauty.ee
+3726806860

Terviseameti tegevusloa nr L05224